Nowe kamery z przetwornikiem Effio i menu OSD

Solidność wykonania, niezawodność w każdej sytuacji, wiele zaawansowanych funkcji analizy i korekcji obrazu oraz wysoka rozdzielczość przechwytywanego materiału wideo to jedynie wybrane atuty kamer z przetwornikiem Effio, których katalog powiększył się o nowe modele kamer z przetwornikiem obrazu Sony Effio oraz przejrzystym, czytelnym i intuicyjnym menu OSD.

W ofercie sklepu internetowego Napad.pl odnajdziemy kamery przeznaczone do funkcjonowania w ramach instalacji monitoringu, w których stanowić będą fundament skutecznego systemu obserwacji. Różnorodność modeli kamer pozwala na wybór kamery przystosowanej do indywidualnych wymagań każdego systemu telewizji przemysłowej.

W ofercie znajdują się zarówno kamery z obiektywami o stałej wartości ogniskowej, jak również modele kamer z w pełni regulowanymi obiektywami. Niezależnie od indywidualnych preferencji, każdy użytkownik odnajdzie wysokiej jakości urządzenie z wbudowanym oświetlaczem podczerwieni zapewniającym nieprzerwaną pracę kamery przez całą dobę oraz wielością zastosowanych funkcji korekcji obrazu, która zapewni ostrość i czytelność rejestrowanych obrazów.

Kamera przemysłowa DI560 E Effio w NAPAD.pl

Kamera przemysłowa AT DI560E Effio to niezawodna kamera kolorowa przeznaczona do prowadzenia całodobowej obserwacji ochranianych miejsc i obiektów. Dzięki mocnym diodom LED oświetlacza podczerwieni kamera rejestruje jasne i czytelne obrazy niezależnie od warunków oświetlenia w obszarze pracy obiektywu kamery. Duża liczba dodatkowych funkcji korekcji obrazu oraz wysoka rozdzielczość 650TVL w kolorze oraz 700TVL w trybie monochromatycznym zapewnia szczegółowość i czytelność zapisanych nagrań.

Kamera przemysłowa DVI560E Effio OSD w NAPAD.pl

Kamera kolorowa AT DVI560E Effio OSD jest kamerą służącą do przechwytywania obrazu w systemach telewizji przemysłowej. Kamera wyposażona została nie tylko w oświetlacz podczerwieni dalekiego zasięgu, ale również w regulowany obiektyw 2.8-12mm oraz menu OSD.

Swobodny dostęp do ustawień kamery za pomocą joysticka umieszczonego na przewodzie kamery zapewnią błyskawiczną kalibrację wszystkich parametrów pracy kamery, a swobodnie regulowany obiektyw gwarantuje na określenie takiego zakresu i kątów prowadzenia obserwacji, które w największym możliwym stopniu dostosowane będą do potrzeb bezpieczeństwa danego miejsca.

Niezawodna kamera AT DVI560 E Effio z ekranowym menu OSD i przetwornikiem obrazu Sony Effio gwarantuje przechwytywanie ostrych i czytelnych obrazów zarówno w dzień, jak i w nocy.

W porze nocnej kamera automatycznie przełącza się w tryb monochromatyczny, uruchamia oświetlacz podczerwieni i zwiększa rozdzielczość pracy do 700TVL. Szeroki katalog zaawansowanych funkcji kamery wyróżnia nie tylko mechanizmy korekcji obrazu, ale również inteligentne systemy optymalizacji obserwacji pod konkretne potrzeby bezpieczeństwa ochranianych miejsc. Kamera oferuję bogatą funkcjonalność zaawansowanego systemu stref prywatności oraz automatycznej detekcji ruchu.

Kamera przemysłowa AT TI560E Effio w NAPAD.pl

Kamera analogowa AT TI560E Effio jest kamerą CCTV, którą wyróżnia wbudowany oświetlacz podczerwieni bazujący na 32 diodach IR LED oraz dostępność do ustawień kamery z poziomu menu OSD umieszczonego na przewodzie urządzenia. Kamera AT Ti560E z przetwornikiem Sony Effio zapewnia archiwizację wyrazistego i dokładnego obrazu przez 24h na dobę.

Daleki zasięg oświetlacza podczerwieni umożliwia skuteczny monitoring obiektów zlokalizowanych nawet na odległości 25m. Wbudowany w kamerze wysokiej jakości przetwornik Sony Effio gwarantuje precyzję obserwacji i zabezpieczenie jakości nagrań przy pomocy wielu zaawansowanych funkcji analizy i korekcji obrazu.

Atutem kamery są również szerokie możliwości instalacyjne urządzenia oraz sposobność do spersonalizowania prowadzonej obserwacji przy użyciu inteligentnego systemu detekcji ruchu oraz precyzyjnego mechanizmu stref prywatności.

Różnorodność oraz bogate właściwości kamer z oświetlaczem podczerwieni dostępnych w sklepie internetowym Napad.pl sprawia,  że kamerydo monitoringu z wysokowydajnymi przetwornikami Sony Effio oraz menu OSD z powodzeniem uzupełnią każdy system monitoringu wizyjnego bez względu na jego specyfikę.

Zapraszamy do zakupów i zachęcamy do kontaktu z działem handlowym sklepu Napad.pl

 

Tags: , , , , , , , ,

Komentarze są zablokowane.