Nowe manipulatory alarmowe firmy Satel

Dobre manipulatory alarmowe Satel w niskiej cenie w NAPAD.PL

Wytrzymałe, wielofunkcyjne i niezawodne w pracy przez 24 godziny na dobę. Tak w jednym zdaniu opisać można nowe manipulatory alarmowe Satel, które stanowią idealne połączenie nowoczesnych technologii, przyjaznego i intuicyjnego interfejsu użytkownika oraz atrakcyjnego wyglądu pozwalającego na szybkie i łatwe włączenie tych urządzeń w aranżację każdego wnętrza.

Najnowsza propozycja wszechstronnych szyfratorów alarmowych sygnowanych logiem polskiej firmy Satel to grupa zaawansowanych technologicznie urządzeń przeznaczonych do kompleksowej obsługi, sterowania i zarządzania profesjonalnymi systemami zabezpieczeń.
Katalog nowych urządzeń alarmowych wyróżnia funkcjonalny i estetyczny manipulator INT-KLF i jego odmianę INT-KLFR z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych, jak również innowacyjny manipulator INT-TSG z precyzyjnym ekranem dotykowym.

Niezależnie od indywidualnych preferencji użytkownika, nowa seria manipulatorów zapewni kompleksową realizację stanowisk obsługi systemu zabezpieczeń z pełnym wsparciem dla bogatej rodziny central alarmowych Satel Integra. Różnorodny zestaw zaimplementowanych funkcji pozwoli m.in.
na samodzielne tworzenie sekwencji zdarzeń uruchamianych jednym przyciskiem urządzenia
oraz dostosowanie sposobu aktywnego powiadamiania o stanie zabezpieczeń systemu i jakości połączenia z centralą alarmową.

Nowa oferta manipulatorów marki Satel zapewni wysoki komfort obsługi systemów alarmowych
i automatyki domowej oraz zagwarantuje najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa jego użytkownikom.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o najnowszych urządzeniach alarmowych firmy Satel w niskich cenach, odwiedź stronę internetową sklepu NAPAD.PL, który w swojej ofercie posiada najlepsze dostępne rozwiązania do budowy profesjonalnych systemów zabezpieczeń.

Poznaj nową gamę kontrolerów alarmowych marki Satel.

Nowe manipulatory alarmowe Satel w NAPAD.PL

Tags: , , ,

Komentarze są zablokowane.