Nowe produkty alarmowe Satel

Bezpieczny dom z systemem alarmowym Satel w NAPAD.pl

Skuteczna ochrona mieszkania, domu, czy firmy wymaga zastosowania najlepszych rozwiązań z zakresu systemów zabezpieczeń. Decyzja o instalacji profesjonalnych systemów monitoringu, czy kontroli dostępu zagwarantuje całodobową obserwację i kontrolę nad ruchem w ochranianym obiekcie.

Osiągnięcie wysokiego stopnia bezpieczeństwa wymaga jednak nie tylko prewencyjnego monitoringu i ochrony nad przepływnością w newralgicznych punktach dostępu do obiektu, ale zakłada również konieczność zrealizowania pierwszej linii obrony przed ewentualnymi próbami nieuprawnionego wtargnięcia na teren ochranianego obszaru.

Niezawodną detekcję oraz natychmiastowe sygnalizowanie zdarzeń alarmowych zapewni nowa gamą wysokiej jakości urządzeń alarmowych firmy Satel.

Czujniki i sygnalizatory alarmowe Satel to nowoczesne i inteligentne urządzenia przeznaczone do funkcjonowania w ramach profesjonalnych systemów zabezpieczeń. Zaawansowane technologie zastosowane w urządzeniach pozwalają na całodobowe i dokładne funkcjonowanie w różnorodnym środowisku pracy.

Bogata oferta dobrych czujek i sygnalizatorów alarmowych Satel wyróżnia zarówno urządzenia przeznaczone do pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Różnorodne właściwości i unikalne rozwiązania zastosowane w produktach marki Satel zagwarantują efektywność i bezpieczeństwo zapewnianie przez profesjonalne systemy alarmowe.

Wśród najnowszych propozycji dokładnych czujek alarmowych na szczególną uwagę zasługują modele Navy, Grey oraz Topaz, które zaprojektowane zostały przy uwzględnieniu najnowszych technologii produkcji umożliwiających znaczącą redukcję całkowitej wielkości czujników z jednoczesną rozbudową ich funkcjonalności.

Cyfrowa czujka ruchu Navy Satel w NAPAD.pl

Czujnik alarmowy Navy jest jednym z tych modeli, które łączą w sobie niezawodność detekcji ruchów z inteligentnym mechanizmem dostępnym dotychczas w czujkach zbicia szyby. Alarm detector Navy  jest wszechstronnym urządzeniem, które zapewni kompleksową ochronę newralgicznym punktom dostępowym jakim są okna, drzwi, czy bramy.

Dzięki posiadaniu dwóch autonomicznych systemów detekcji czujka ruchu Navy pozwala na aktywną analizę najbliższego otoczenia zarówno pod względem ruchu w obszarze pracy czujnika, jak również  sygnałów dźwiękowych. System alarmowy oparty na właściwościach czujki Navy umożliwi szczegółową detekcję i alarmowanie w razie wykrycia ruchu w ochranianej strefie oraz wyzwalania sygnału alarmowego w sytuacji wychwycenie dźwięku tłuczonej szyby.

Zaletą dualnej czujki alarmowej Navy jest inteligentny system uodparniający urządzenie na ruch zwierząt o masie do 15kg, dzięki któremu czujnik zachowa skuteczność detekcji w każdym środowisku. Zastosowany w urządzeniu system aktywnej analizy fal dźwiękowych umożliwia prowadzenie nieprzerwanej detekcji dźwięku o zasięgu 6m.

Właściwości precyzyjnej, cyfrowej czujki dualnej Navy sprawiają, że jest to uniwersalne urządzenie, które z powodzeniem uzupełni funkcjonalność różnorodnych instalacji alarmowych.

Cyfrowa dualna czujka ruchu Grey Satel w NAPAD.pl

Dualny detektor PIR+MW Grey jest wszechstronnym czujnikiem alarmowym firmy Satel, który wykorzystuje dwa niezależne systemy analizy otoczenia. Urządzenie wyposażone zostało w cyfrowy algorytm detekcji ruchów i umożliwia prewencyjne wykrywanie zdarzeń za pomocą mechanizmu pasywnej i mikrofalowej detekcji ruchów.

Podobnie jak czujnik Navy, urządzenie wyposażone zostało również w inteligentny system zabezpieczający efektywność detekcji przed ruchem zwierząt do 15kg. Nieprzerwaną pracę czujnika ruchu Grey gwarantuje solidne wykonanie obudowy oraz nowoczesny system antysabotażowy, który zabezpiecza funkcjonalność urządzenia przed ewentualnymi próbami ingerencji osób trzecich.

Wykorzystanie w czujce alarmowej Grey technologii mikrofalowej analizy sygnałów rozbudowuje detekcję czujki o nowe możliwości oraz znacząco podnosi skuteczność systemu wykrywania ruchów. Zastosowany w urządzeniu podwójny element pyroelektryczny oraz szeroki kąt detekcji sprawiają, ze cyfrowy czujnik ruchu Grey Satel stanowić będzie niezastąpiony element każdego systemu zabezpieczeń.

Miniaturowa, cyfrowa czujka ruchu Topaz Satel

Ciekawym rozwiązaniem przeznaczonym do ekonomicznych systemów alarmowych o niewielkich rozmiarach jest miniaturowa czujka ruchu PIR Topaz wyposażona w wydajny procesor sygnałowy nowej generacji. Czujnik stanowi idealne rozwiązanie dla instalacji alarmowych, w których konieczne jest zrealizowanie skutecznego systemu detekcji ruchów.

Urządzenie wyposażone zostało w podwójny element pyroelektryczny, wbudowane rezystory parametryczne i oferuje precyzyjną detekcję w zakresie 90 stopni. Nieprzerwane funkcjonowanie czujnika ruchu GREY zabezpiecza wbudowany system antysabotażowy, który zapewnia całodobową ochronę czujki przed nieuprawnionymi próbami manipulowania jej funkcjonalnością.

Niewielkie wymiary oraz przemyślany kształt obudowy urządzenia pozwala na szybkie i łatwe podłączenie czujnika ruchu i zrealizowanie dyskretnego systemu detekcji.

Na nowy asortyment firmy Satel składają się nie tylko dobre czujniki ruchu, ale również niezawodne wewnętrzne i zewnętrzne sygnalizatory alarmowe. Nowa rodzina wydajnych urządzeń do sygnalizacji optyczno-akustycznej wyróżnia trzy modele sygnalizatorów, których właściwości pozwolą na osiągnięcie skutecznego systemu powiadamiania o zagrożeniach, niezależnie od charakterystyki docelowego środowiska pracy.

Sygnalizator zewnętrzny akustyczno-optyczny SP-4004 R Satel w NAPAD.pl

Sygnalizator optyczno-akustyczny Sp-4004 R to nowoczesne urządzenie, które w sposób kompleksowy realizuje funkcje aktywnego powiadamiania o zdarzeniach. Sygnalizator wyposażony został w superjasne diody LED do wizualnego ostrzegania na odległość oraz mocny głośnik emitujący donośne sygnały alarmowe.

Akustyczno-optyczny sygnalizator zewnętrzny Sp4004R Satel umożliwia dokładną personalizację sposobu funkcjonowania systemu powiadamiania z uwzględnieniem rodzaju, zakresów czułości oraz interwałów czasowych alarmu. Niezakłóconą pracę nawet w sytuacji nagłego zaniku dostaw energii elektrycznej zapewni akumulator zasilania pomocniczego, który dodatkowo można zamontować w urządzenia.

Atutem sygnalizatora jSP 4004 R est również posiadanie wbudowanej poziomicy, której właściwości znacząco ułatwiają prawidłowy montaż urządzenia. Pewność niezakłóconego funkcjonowania sygnalizatora alarmowego gwarantuje inteligentny system antysabotażowy, jaki zabezpiecza urządzenie przed ewentualnymi próbami otwarcia, czy odseparowania urządzenia od podłoża.

Równie skutecznymi urządzeniami są także zewnętrzne sygnalizatory SD-6000R i SD-6500R które do sygnalizacji dźwiękowej wykorzystują odpowiednio wydajny przetwornik dynamiczny oraz dokładny przetwornik pizoelektryczny. Wszechstronny sygnalizator alarmowy umożliwia dźwiękowe i wizualne informowanie o zagrożeniach oraz zabezpiecza możliwość rozbudowy jego funkcjonalności o współpracę z akumulatorami zasilania awaryjnego.

Sygnalizator zewnętrzny akustyczno-optyczny SD-6000 R w NAPAD.pl

Akustyczno-optyczny sygnalizator SD6000R zaprojektowany został z myślą o nieprzerwanej pracy w różnorodnych warunkach środowiska zewnętrznego. Solidna i wytrzymała obudowa urządzenia wzmocniona mocną blachą chroni wnętrze sygnalizatora przed uszkodzeniami mechanicznymi i gwarantuje bezpieczną separację urządzenia.

Atutem sygnalizatora zewnętrznego SD6500R jest możliwość wykorzystania dodatkowych diod LED i przypisania im roli w systemie powiadamiania o zagrożeniach. Niezależnie od wybranego modelu, oba sygnalizatory umożliwiają przeprowadzenie szybkiego i nieskomplikowanego montażu przy pomocy wbudowanej poziomicy oraz właściwości łatwo zdejmowanej pokrywy na zawiasach.

Sygnalizatory alarmowe firmy Satel to wysokiej jakości urządzenia do profesjonalnych systemów alarmowych. Sygnalizatory zostały wyprodukowane przy uwzględnieniu rygorystycznych wymogów norm EN50131 Stopień 2 i dyrektyw obowiązujących w Unii Europejskich. Wykorzystanie szerokiej funkcjonalności sygnalizatorów do alarmowania pozwoli umiejętnie i efektywnie zrealizować system natychmiastowego informowania o zdarzeniach wykrywanych przez skuteczny system alarmowy.

Wśród nowych produktów alarmowych Satel znajdują się również inteligentne czujniki przeznaczone do bezprzewodowej komunikacji w systemie ABAX i infrastrukturze systemu Micra.

Kompaktowa, bezprzewodowa czujka magnetyczna AMD-103 w NAPAD.pl

Miniaturowa czujka magnetyczna AMD-103 stworzona została do współpracy w ramach dwukierunkowego bezprzewodowego systemu ABAX. Czujnik wyposażony jest w zaawansowany mechanizm zarządzający energią, dzięki któremu możliwe jest optymalne funkcjonowanie urządzenia przez całą dobę.

Wszechstronność czujnika AMD103 pozwala na bezproblemowe włączenie urządzenia do systemów bezprzewodowych budowanych na bazie uniwersalnych kontrolerów dostępu ACU-100 i ACU-250 oraz zaawansowanej centrali alarmowej Integra 128-WRL. Niezawodność działania systemów alarmowych wykorzystujących właściwości czujnika AMD 103 zapewnia styk sabotażowy, a niewielkie wymiary umożliwią instalację urządzenia nawet w trudno dostępnych miejscach.

Bezprzewodową komunikację z systemem alarmowym realizuje także czujka magnetyczna MMD-302. Urządzenie przeznaczone jest do rozbudowy funkcjonalności bezprzewodowego systemu bazującego na modułach alarmowych Micra lub Versa-MCU. Bezprzewodowa czujka magnetyczna MMD302 pozwala na błyskawiczne wykrywanie otwarcia drzwi, czy okien i natychmiastowe wysyłanie sygnału alarmowego drogą radiową.

Bezprzewodowa, magnetyczna czujka otwarcia drzwi lub okna MMD-302 w NAPAD.pl

Dzięki bezprzewodowej komunikacji realne jest przeprowadzenie montażu urządzenia w wielu miejscach trudno osiągalnych dla tradycyjnych czujek alarmowych, które wykorzystują połączenia przewodowe z centralą alarmową. Zaletą czujnika MMD 302 jest również wykorzystanie zaawansowanego systemu zarządzania energią oraz możliwość podłączenia zewnętrznej czujki roletowej.

Zaawansowany mechanizm antysabotażowy oraz wytrzymała obudowa zabezpieczy prawidłowe funkcjonowanie urządzenia na zewnątrz ochranianych miejsc i obiektów. Wykorzystanie właściwości czujki MMD302 Satel pozwoli na rozbudowę systemu alarmowego o szerokie możliwości skutecznej komunikacji bezprzewodowej.

Nowoczesne produkty alarmowe pracujące na wydajnych centralach alarmowych firmy Satel to zaawansowane technologicznie urządzenia, których funkcjonalność znacząco rozszerzy możliwości i efektywność systemów zabezpieczeń. Właściwości oraz wszechstronność sygnalizatorów i czujek alarmowych marki Satel sprawia, że urządzenia te bez problemów funkcjonować będą w każdej kompatybilnej instalacji alarmowej, bez względu na wielkość, czy charakter instalacji.

Urządzenia alarmowe polskiej firmy Satel to gwarancja niezawodności i skuteczności systemów zabezpieczeń.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o dobrych sygnalizatorach i czujnikach alarmowych Satel w niskich cenach, to koniecznie odwiedź stronę internetową sklepu NAPAD.pl, na której znajdziesz największy asortyment niezawodnych elementów systemów alarmowych.

Najlepsze urządzenia alarmowe w NAPAD.pl

Tags: , , , , , ,

Komentarze są zablokowane.