Nowe rejestratory cyfrowe DVR od BCS

Wydajne, wszechstronne, niezawodne i skuteczne. Tak w kilku prostych słowach opisać można grupę nowych rejestratorów cyfrowych DVR firmy BCS przeznaczonych do kompleksowej współpracy z efektywnymi kamerami przemysłowymi do całodobowego monitoringu wizyjnego. Rejestratory cyfrowe (Digital Video Recorder) to inteligentne urządzenia umożliwiające tworzenie profesjonalnych systemów CCTV, które nie tylko zapewniają aktywny podgląd z ochranianych miejsc i obiektów  ale umożliwiają również kompleksowy nadzór nad siecią urządzeń do obserwacji oraz umiejętne  zarządzanie całym systemem zabezpieczeń.

Największym atutem rejestratorów DVR jest ich szeroka funkcjonalność wyrażona m.in. w innowacyjnej technologii pentaplex. Pentaplex to wielozadaniowy tryb pracy rejestratorów umożliwiający jednoczesne i całkowicie niezależne prowadzenie aktywnego podglądu obrazu z kamer, niezakłóconą rejestrację materiału wideo i jego swobodne odtwarzanie,  a także ciągłe i niezakłócone transferowanie nagrań poprzez sieć oraz dokonywanie kopii zapasowych archiwizowanych plików. Rejestratory audio/wideo BCS obsługujące zaawansowany tryb pracy pentaplex gwarantują dużą wydajność i niezawodność systemu monitoringu opartego na ich szerokich właściwościach.

Rejestrator BCS DVR0801MEA w NAPAD.pl

Bezproblemowa i szybka obsługa rejestratorów zapewniona jest przez przejrzyste i czytelne menu zarządzające funkcjonalnością urządzeń, które dostępne jest z poziomu przeglądarki internetowej. Łatwość obsługi oraz wielość dostępnych opcji pozawala na błyskawiczną i spersonalizowaną konfigurację parametrów pracy rejestratorów i urządzeń z nimi współpracujacych. W zależności od konkretnego modelu rejestratora DVR, możliwe jest kompleksowe dostosowanie funkcjonalności kamer przemysłowych do potrzeb i wymagań konkretnego systemu zabezpieczeń.

Dodatkową zaletą nowoczesnych wideo rejestratorów cyfrowych firmy BCS jest możliwość wykorzystania wszechstronności rejestratorów w połączeniu z innymi elementami systemów alarmowych, które zsynchronizować można za pomocą wejść i wyjść alarmowych urządzenia. Listwa zaciskowa we/wy alarmowych umieszczona na tylnym panelu rejestratorów umożliwia komplementarną współpracę m.in. z czujnikami alarmowymi, które w razie detekcji zdarzeń mogą wysłać sygnał do rejestratora, który uruchomi pracę kamer CCTV.

Całodobowe i nieprzerwane nagrywanie obrazu i dźwięku wymaga zastosowania najlepszych rozwiązań z zakresu archiwizacji i przechowywania danych. Z myślą o profesjonalnych systemach monitoringu firma BCS wyposażyła rejestratory cyfrowe DVR w wydajną metodę kompresji danych H.264. Kompresja za pomocą kodeka H.264 pozwala na znaczną redukcję całkowitego miejsca potrzebnego do zapisu nagrań wizualnych z zachowaniem jakości i płynności rejestrowanego obrazu. Wykorzystanie kompresji danych h264 umożliwi zapis jeszcze większej liczby plików audiowizualnych przy zastosowaniu tych samych nośników danych.

rejestrator BCS-DVR-1601-SEA w NAPAD.pl

Pewność i gwarancję ochrony nagrań pozyskiwanych przez kamery sytemu closed-circuit television  zapewniają różnorodne formy zapisu i obsługi danych. Każdy użytkownik systemu zabezpieczeń ma możliwość zautomatyzowania procesu dokonywania kopii zapasowych plików nie tylko na zewnętrznych dyskach i przenośnych pamięciach komunikujących się z rejestratorem za pośrednictwem portu USB, ale również na serwerach, komputerach i kompatybilnych urządzeniach podłączonych do sieci przez złącze RJ45.

Dla systemów monitoringu o wysokim priorytecie dostępna jest również możliwość zapisu obrazu z kamer na macierzy dyskowej komunikującej się z rejestratorem przy użyciu portu eSATA. Rozwiązanie to nie tylko gwarantuje bezpieczeństwo zachowanych danych, ale znacząco zwiększa również dostępną ilość miejsca przeznaczoną na archiwizację materiału AV oraz rozszerza bezobsługowy tryb pracy rejestratorów i kamer.

Kompleksowe przystosowanie funkcjonalności rejestratorów do specyfiki konkretnego miejsca obserwacji umożliwia szereg inteligentnych funkcji i systemów zarządzających pracą rejestratorów. Realne jest precyzyjne wyznaczenie dat i przedziałów czasowych, w oparciu o które urządzenie podtrzymywać będzie swoją pracę. Sposobność ta pozwala na inteligentną rejestrację obrazu z obserwowanych miejsc tylko w interwałach czasowych o określonym priorytecie lub w razie wykrycia zdarzeń.

Rejestrator BCS DVR1601SEA w NAPAD.pl

Wszechstronność oraz skuteczność instalacji telewizji dozorowej opartej na funkcjonalności rejestratorów BCS stwarza również możliwość do prowadzenia kompleksowego nadzoru nad systemem zabezpieczeń praktycznie z każdego miejsca. Dzięki możliwości zdalnego podglądu obrazu z kamer na urządzeniach mobilnych, w każdym czasie uzyskać można pewność funkcjonowania systemu monitoringu oraz zachować szansę do natychmiastowego reagowania w razie wystąpienia ewentualnych zdarzeń.

Wielofunkcyjność, różnorodne metody komunikacji i transferu danych, bezpieczna archiwizacja nagrań audio-video oraz wysoka jakość wykonania i niezawodna praca przez 24h na dobę sprawia, że cyfrowe rejestratory video BCS stanowić będą niezastąpiony element efektywnego system zabezpieczeń.

Obsługa wielu urządzeń jednocześnie oraz zdalny dostęp do obrazu z kamer za pośrednictwem urządzeń mobilnych gwarantuje, że skuteczna instalacja monitoringu oparta na bogatej funkcjonalności rejestratorów cyfrowych zapewni kompleksowe bezpieczeństwo ochranianym obiektom, niezależnie od zakresu i specyfiki miejsca obserwacji.

Akcesoria do rejestratorów DVR BCS w NAPAD.pl

Tags: , , , , , , , ,

Komentarze są zablokowane.