Nowoczesna kamera z oświetlaczem podczerwieni i menu OSD

Niezawodna, wytrzymała, dokładna i wielofunkcyjna. Tak w kilku prostych słowach opisać można najnowszą kamerę z oświetlaczem podczerwieni VI560 OSD przeznaczoną do profesjonalnych systemów monitoringu, która umożliwia prowadzenie dokładnej i nieprzerwanej obserwacji przez całą dobę, niezależnie od dynamicznie zmieniających się warunków otoczenia.

Kamera kolorowa AT-VI-560-OSD służy do przechwytywania nagrań z monitoringu wizyjnego zabezpieczającego ochraniane miejsca i obiekty. Kamera dzięki wbudowanemu oświetlaczowi podczerwieni dalekiego zasięgu przystosowana jest do niezakłóconej rejestracji materiału wideo, który zachowuje swą klarowność nawet przy braku występowania jakiegokolwiek źródła światła widzialnego w obszarze prac kamery.

Kamera kolorowa AT Vi 560 OSD w NAPAD.pl

Kamera do monitoringu VI560 z OSD wyposażona została nie tylko w system jasnych diod IR LED, ale również w wiele zaawansowanych funkcji analizy i korekcji obrazu, do których dostęp możliwy jest poprzez przejrzyste i intuicyjne menu OSD. Sterowanie w ekranowym menu odbywa się za wykorzystaniem poręcznego joysticka umieszczonego na przewodach wyprowadzonych z kamery. Łatwość obsługi, jak i wszechstronność menu OSD gwarantuje natychmiastową kalibrację parametrów prowadzonej obserwacji i znacząco podnosi komfort pracy z urządzeniem.

Jakość i prawidłowość przechwytywanego obrazu zapewniana jest przez system wielu zaawansowanych funkcji, które na bieżąco korygują i zabezpieczają zapisywany materiał wizualny. Wśród szerokiej gamy inteligentnych systemów na szczególna uwagę zasługuje funkcja cyfrowej redukcji szumów (2DNR) zapewniająca rejestrację czytelnych i klarownych nagrań, a także funkcja cyfrowego rozszerzonego zakresu dynamiki (DWDR), dzięki której kamera dostarcza obraz o prawidłowych proporcjach poziomu oświetlenia każdego z fragmentów rejestrowanego obrazu.

kamera do monitoringu wizyjnego VI 560 OSD w NAPAD.pl

Atutem kamery zewnętrznej VI 560 OSD są również jej bogate właściwości instalacyjne. Przemyślana konstrukcja urządzenia gwarantuje takie dostosowanie kątów odchyleń obiektywu i uchwytu kamery, które w jak największym stopniu dopasowane będą do specyfiki konkretnego miejsca obserwacji. Ponadto, niewielkie rozmiary kamery oraz duża odporność na oddziaływanie warunków atmosferycznych sprawia, ze kamera Vi560 z menu OSD nie tylko z powodzeniem dopasuje się do każdego środowiska pracy, ale umożliwi również łatwy montaż w miejscach trudno dostępnych dla tradycyjnych kamer CCTV, dzięki czemu umożliwi realizację skutecznego i dyskretnego monitoringu wizyjnego.

Tym, co dodatkowo stanowi o wysokiej klasie wykonania kamery VI560 OSD są również inteligentne systemy stref prywatności i precyzyjnej detekcji ruchów. Monitorowanie obszaru z wykorzystaniem funkcjonalności stref prywatności pozwala na dowolne oznaczenie wybranych fragmentów obrazu i spowodowanie wyłączenia ich spod obszarów posiadających priorytet w systemie telewizji przemysłowej. Praktyczne zastosowanie tej funkcji zabezpiecza system zabezpieczeń przed ewentualnym występowaniem i skutkami fałszywych alarmów oraz wymuszonym przez ruch zapisem rejestrowanego materiału wideo.

Kamera zewnętrzna AT-VI-560 z menu OSD w NAPAD.pl

System detekcji ruchów umożliwia dodatkowe uwrażliwienie kamery nawet na najmniejszy ruch odbywający się w wybranych przez użytkownika strefach obserwacji. Zastosowanie dokładnej detekcji ruchów w monitoringu pozwoli na optymalizację parametrów przechwytywania obrazu i zwiększenie efektywności i bezpieczeństwa miejsc o dużym priorytecie w danym systemie zabezpieczeń.

Profesjonalna kamera przemysłowa AT VI560 z oświetlaczem podczerwieni zapewni nieprzerwaną rejestrację materiału wizualnego z zachowaniem płynności i wysokiej jakości obrazu. Szerokie możliwości instalacyjne oraz szereg dodatkowych funkcji obserwacji sprawia, że kamera z oświetlaczem podczerwieni i menu OSD z powodzeniem uzupełni każdy system telewizji dozorowej.

Kamera z oświetlaczem podczerwieni AT VI 560 w NAPAD.pl

Tags: , , , , , , , , , , ,

Komentarze są zablokowane.