Prezentacja systemu wideodomofonowego IP Competition

Systemy wideodomofonowe IP Competition w NAPAD.pl

Systemy inteligentnego domu na co dzień ułatwiają funkcjonowanie i obsługę elektronicznego sprzętu powszechnego użytku oraz zapewniają wysoki komfort życia swoim użytkownikom. Możliwość zdalnego dostępu i sterowania pracą wielu urządzeń jednocześnie stanowi jeden z wielu atutów tego typu instalacji.

Inteligentny dom to jednak nie tylko wygoda i użyteczność, ale również kompleksowe bezpieczeństwo, na które składa się szereg rozwiązań takich jak m.in. profesjonalne systemy wideodomofonowe IP.

Skuteczną i nieprzerwaną ochronę  miru domowego z powodzeniem zapewnia nowa seria inteligentnych urządzeń sieciowego systemu domowego TCP/IP firmy Competition. Innowacyjne produkty marki Competition zaprojektowane zostały z myślą o zapewnianiu bezpieczeństwa i wygody użytkowników danego systemu zabezpieczeń.

Wśród bogatej oferty firmy znajduje się nowa serią urządzeń do kreacji wysokiej jakości systemu domofonowego i wideo domofonowego opartego o infrastrukturę sieciową.

Kamera do wideodomofonu IP SAC551CH-Q w NAPAD.pl

Systemy wideodomofonowe IP to najnowsze spojrzenie na wszechstronne i bezpieczne instalacje domofonowe, które łączą w sobie dokładność profesjonalnych systemów kontroli dostępu i umożliwiają prowadzenie dokładnego nadzoru nad stanem dostępu do chronionych obiektów.

Innowacyjność instalacji videodomofonowej IP polega na umiejętnym uzupełnieniu jego funkcjonalności o nieograniczone właściwości infrastruktury TCP/IP, które pozwalają na podłączenie i umiejętne zsynchronizowanie posiadanych urządzeń w jeden wspólny zintegrowany system zarządzania.

Sieciowe zarządzanie instalacją zabezpieczeń sprzężoną z systemem inteligentnego domu daje możliwość do prowadzenia zdalnego nadzoru nad stanem współpracujących urządzeń bez potrzebny fizycznej interakcji z każdym systemem z osobna.

Dzięki temu rozwiązaniu można nie tylko w dowolnej chwili zdalnie kierować poszczególnymi elementami inteligentnego domu, ale jednocześnie realne jest znaczące podniesienie poziomu bezpieczeństwa ochranianych miejsc i obiektów.

Kamera  video domofonu IP SAC551 CHQ Competition w NAPAD.pl

Bogata oferta sklepu NAPAD.pl wyróżnia produkty umożliwiające stworzenie zestawu do kreacji własnego systemu inteligentnego domu, który wsparty zostanie nowoczesnymi rozwiązaniami wideo-domofonowymi.

Katalog urządzeń innowacyjnych instalacji video-domofonowych IP marki Competition zawiera dobrą i niedrogą kamerę wideodomofonową, monitor do wideodomofonu, a także moduły sterowania dotykowego, pilot zdalnego sterowania oraz solidny zasilacz stabilizowany przeznaczony do umiejętnego zasilenia podłączonych urządzeń.

Nowoczesna kamera do wideodomofonu IP SAC551CH-Q jest jednym z fundamentów skutecznej instalacji wideo domofonowej. Kamera wyposażona została w dobry przetwornik obrazu CCD w wielkości 1/3″ oraz wbudowany obiektyw o ogniskowej 4mm.

Monitor do wideodomofonu IP SM810CH-MVR w NAPAD.pl

Wysoka jakość urządzeń optycznych kamery pozwala na rejestrowanie szczegółowego obrazu w rozdzielczości 420TVL, a skuteczność obserwacji w porze nocnej gwarantują mocne diody LED, które starannie doświetlają obszar pracy kamery.

Kamera wideo domofonowa IP SAC 551 CHQ wyróżnia się solidnym wykonaniem potwierdzonym certyfikatem klasy zabezpieczeń IP55. Szybki i nieskomplikowany proces instalacji urządzenia zapewnia obecność portu sieciowego LAN wykorzystującego do komunikacji przewód ethernetowy i popularne gniazdo RJ45.

Możliwość swobodnej regulacji kątów i zakresów obserwacji kamery stanowi jej dodatkowy atut, znacząco ułatwia personalizację i integrację kamery z systemem zabezpieczeń oraz podkreśla szerokie możliwości adaptacyjne urządzenia do pracy w różnorodnym środowisku instalacyjnym.

Monitor wideodomofonowy IP SM 810 CHMVR Competition w NAPAD.pl

Do współpracy z kamerą wideo domofonu IP SAC551 CHQ zaprojektowany został poręczny i wytrzymały monitor do wideodomofonu IP SM810CH-MVR z dużym i czytelnym wyświetlaczem LCD. Monitor posiada wydajną matrycę TFT LCD, która zapewnia wyświetlanie krystalicznie wyrazistego obrazu z zachowaniem naturalności kolorów i wysokiego poziomu dynamiki kontrastu.

Zaletą monitora LCD video domofonu IP SM 820 CHMVR jest zaawansowana technologicznie funkcja umożliwiająca automatyczne zapamiętywanie twarzy osób zarejestrowanych przez kamerę wideodomofonu. Zdjęcia zapisywane są w pamięci urządzenia i mogą być następnie wykorzystane do szybkiej identyfikacji wizualnej.

Komunikacja z monitorem może odbywać się za wykorzystaniem wbudowanego gniazda RJ45 oraz bezprzewodowego modułu radiowego. Urządzenie posiada również aż 6 wyjść alarmowych, za pomocą których użytkownik ma sposobność do zwiększenia funkcjonalności monitora o właściwości oferowane przez profesjonalne systemy alarmowe.

Moduł sterowania dotykowego N86T Competition w NAPAD.pl

Urozmaiceniem sieciowego systemu domofonowego Competition są nowoczesne moduły sterowania dotykowego, które stanowią znakomite dopełnienie systemu inteligentnego domu. Zadaniem modułów sterowania jest zapewnienie zdalnej obsługi i kontroli nad kompatybilnymi urządzeniami i ich poszczególnymi mechanizmami.

W ofercie niezawodnych modułów dotykowych Competition znajdują się zarówno innowacyjne urządzenia do sterowania oświetleniem, jak i precyzyjne moduły umożliwiające kontrolę nad położeniem zautomatyzowanych systemów rolet i zasłon.

Moduł sterowania dotykowego N86T jest wszechstronnym urządzeniem przeznaczonym do utrzymywania kontroli nad dwoma liniami oświetlenia. Moduł zaprojektowany został w oparciu o nowoczesny design i łączy w sobie funkcjonalność precyzyjnego panelu sterowania i zaawansowanego kontrolera zarządzającego pracą podległych urządzeń.

Dotykowy moduł sterowania Competition N86T w NAPAD.pl

Za pomocą dotykowego modułu N86T możliwe jest ręczne lub zdalne określanie poziomu sztucznego oświetlenia w pomieszczeniu. Prawidłowość działania oraz aktualny stan pracy sygnalizowany jest użytkownikowi za pomocą inteligentnego systemu podświetlenia diodami LED w kolorze niebieskim.

Uzupełnieniem instalacji sieciowego systemu domowego TCP IP jest moduł sterowania dotykowego N86C. Moduł stworzony został w celu zapewnienia komfortu obsługi mechanizmów sterujących położeniem rolet i zasłon.

Wykorzystanie modułu dotykowego sterowania N86C umożliwi miejscowe lub sieciowe, zdalne wysyłanie komend uruchamiających zautomatyzowane systemy kontrolujące położenie 1 linii sterującej roletami lub zasłonami.

Moduł sterowania dotykowego N86C Competition w NAPAD.pl

Niewielki rozmiar oraz futurystyczny wygląd modułu pozwala na montaż urządzenia praktycznie w każdym miejscu, niezależnie od istniejącej aranżacji wnętrz. Podobnie jak w przypadku modułu sterującego poziomem oświetlenia, tak i tym razem, dotykowy moduł N86C realizuje funkcje aktywnego powiadamiania o aktualnym stanie pracy oraz prawidłowości funkcjonowania całej instalacji.

Akcesorium pomocnym w sprawowaniu zdalnej kontroli nad wykorzystywanymi urządzeniami jest poręczny pilot zdalnego sterowania N86B, który nie tylko dopełni profesjonalny system zarządzania systemem videodomofonowym IP, ale pozwoli również na inteligentne kontrolowanie pozostałych urządzeń elektronicznych, które do komunikacji wykorzystują tożsamą infrastrukturę radiową.

Radiowy pilot zdalnego sterowania R86B Competition w NAPAD.pl

Radiowy pilot N86B Competition jest uniwersalnym urządzeniem stosowanym do kontroli kompatybilnych elementów systemu inteligentnego domu. Urządzenie wyposażone zostało w czytelny wyświetlacz LCD prezentujący aktywnie wykorzystywane funkcje pilota oraz posiada efektywny zasięg pracy wynoszący aż 20m.

Cechą wyróżniająca urządzenie jest użyteczna funkcja pozwalająca pilotowi na zapamiętywanie protokołów komunikacyjnych innych urządzeń elektronicznych takich jak m.in. telewizory, odtwarzacze multimedialne, czy odbiorniki radiowe.

Zastosowanie tej funkcji w codziennym użytkowaniu sprzętu RTV i AGD umożliwia przejęcie kontroli nad całym systemem  współpracujących urządzeń elektronicznych i sterowanie ich pracą z poziomu radiowego pilota zdalnego sterowania N86B.

Radiowy sterowania systemem sieciowego domu TCP/IP R86B Competition w NAPAD.pl

Stabilną pracę wykorzystywanych elementów  sieciowego systemu domowego TCPIP zapewni solidny zasilacz stabilizowany, buforowy SD6BH-230, który stworzony został specjalnie do celów nieprzerwanego zasilania i ochrony podłączonych urządzeń. Adapter pozwala na jednoczesne dostarczenie odpowiednio dostosowanego napięcia z zachowaniem kompleksowej ochrony podłączonego sprzętu.

W razie zaniku dostaw energii elektrycznej pochodzącej z zewnętrznych źródeł, zasilacz SD 6BH 230 Competition natychmiast rozpocznie podtrzymywanie pracy urządzeń z poziomu zasobów energii skumulowanych w akumulatorze.

Inteligencja, wszechstronność i łatwość obsługi, tak w kilku prostych słowach opisać można niemal nieograniczone zastosowania innowacyjnych rozwiązań sieciowych zapewniających komfort i bezpieczeństwo użytkownikom systemów inteligentnego domu.

Zasilacz stabilizowany buforowy SD6BH-230 w NAPAD.pl

Możliwość sprawowania zdalnej kontroli nad wszystkimi podległymi elementami inteligentnej instalacji zabezpieczeń pozwala umiejętnie dostosować funkcjonalność wykorzystywanych urządzeń do indywidualnych potrzeb i stylu życia jego użytkowników.

System wideo-domofonowy IP marki Competition stanowić będzie idealne uzupełnienie każdej instalacji użytkowej wykorzystującej atuty przewodowej i bezprzewodowej komunikacji poprzez infrastrukturę TCP/IP.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o prezentowanych urządzeniach i bliżej poznać inteligentny system wideodomofonowy IP, koniecznie odwiedź stronę internetową sklepu NAPAD.pl, na której nie tylko odnajdziesz najlepsze produkty systemów domofonowych w niskich cenach, ale zobaczysz również jak niewiele potrzeba, aby zmienić swój dom w nowoczesne i bezpieczne miejsca dla swojej rodziny.

Zobacz katalog produktów w NAPAD.pl

Tags: , , , , , , , , , , ,

Komentarze są zablokowane.