Wszechstronny punkt dostępowy N.TOP AirLive w obudowie czujnika dymu

Profesjonalne urządzenia LAN i WLAN stosowane do tworzenia lokalnych sieci dostępowych nie tylko zapewniają wszechstronną obsługę urządzeń korzystających z Internetu, ale gwarantują również nieprzerwaną pracę sieci przez 24 godziny na dobę. Jakość wykonania urządzeń oraz obsługiwane standardy i protokoły komunikacyjne wyznaczają docelowy katalog możliwych zastosowań i instalacji routerów i access pointów.

Wybór odpowiedniego routera lub punktu dostępowego powinien także uwzględniać przyszłe środowisko pracy oraz aranżację wnętrz, w których urządzenie będzie nieprzerwanie funkcjonować. Dobry router to nie tylko wielofunkcyjne urządzenie o szerokich właściwościach, ale również router o niewielkich rozmiarach i atrakcyjnym wyglądzie, który z łatwością dopasuje się do każdego pomieszczenia. Jednym z modeli spełniającym wszystkie  te wymagania jest bezprzewodowy router wifi N.TOP firmy AirLive.

Punkt dostępowy 300Mbps N.TOP AirLive jest nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie urządzeniem przeznaczonym do budowy szybkich i stabilnych sieci internetowych dalekiego zasięgu. Router wyposażony został w wiele innowacyjnych rozwiązań umożliwiających kreację infrastruktury sieciowej o zróżnicowanych właściwościach i funkcjonalności.

Sufitowy access point N.TOP w NAPAD.pl

Urządzenie posiada jeden szybki port ethernet 10/100Mbps z pełną obsługą PoE. Technologia PoE (Power over Ethernet) jest innowacyjnym rozwiązaniem pozwalającym na jednoczesne podłączenie i doprowadzenie zasilania do urządzenia za pośrednictwem jednego przewodu ethernetowego.

Uniwersalność gniazda RJ45 gwarantuje, że instalacja sieci przebiega w sposób łatwy i bezproblemowy, a szansa do uruchomienia punktu dostępowego tylko za pomocą jednego kabla umożliwia oszczędność miejsca przeznaczonego na montaż urządzenia i gwarantuje utrzymanie wysokiego stopnia stylistyki w pomieszczeniu.

Bezprzewodowy punkt dostępowy NTOP od Airlive umożliwia wszechstronną budowę sieci WiFi nie tylko w oparciu o sygnał internetowy pochodzący z kabla, ale również z urządzeń udostępniajacych zasoby istniejącej sieci LAN. Szerokie spektrum zastosowań N.TOP access point firmy AirLive gwarantuje, że urządzenie spełni wymagania najbardziej wymagających użytkowników.

Komfort obsługi punktu dostępowego gwarantuje przejrzysty i intuicyjny interfejs www, za pomocą którego można szybko i łatwo ustawić parametry pracy urządzenia i określić  zasady funkcjonowania oraz dostępu do sieci. Wielość trybów pracy oferowanych przez Ntop daje możliwość do zarówno do tworzenia zróżnicowanych sieci lokalnych, jak rozbudowy już istniejących.

Punkt dostępu Ntop Airlive w NAPAD.pl

Wbudowane w urządzeniu anteny MIMO pozwalają na kompleksową obsługę wielu dostępnych źródeł sygnału radiowego i bezpieczne oraz wydajne doprowadzenie sygnału do pozostałych urządzeń. Prawidłowa konfiguracja wieloantenowej dystrybucji sygnału pozwala znacząco zwiększyć zasięg sieci WLAN i moc transmitowanego sygnału, a możliwość prowadzenia kierunkowej komunikacji zabezpiecza transferowane pliki przez nieautoryzowanym dostępem.

Całodobową i nieprzerwaną pracę punktu dostępowego N.TOP zapewnia zarówno inteligentna funkcja WatchDog, która automatycznie powiadamiania użytkownika o stanie urządzeń i sieci, a innowacyjność systemu GreenWLAN pozwala na poczynienie znacznych oszczędności w całkowitym poborze energii elektrycznej potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania urządzenia.

Bezpieczeństwo i łatwość przyłączania nowych odbiorców oraz prowadzenia komunikacji tylko z uwierzytelnionymi urządzeniami gwarantuje system WiFI Protected Setup, którego inicjacja polega jedynie na wciśnięciu umieszczonego na obudowie routera przycisku WPS. Synchronizacja i szyfrowanie transmisji pomiędzy urządzeniami odbywa się w sposób automatyczny, a raz skonfigurowani odbiorcy uzyskują stały dostęp do zasobów sieci bezprzewodowej bez konieczności ponownego wprowadzania hasła.

Sufitowy punkt dostępowy N TOP firmy AirLive w NAPAD.pl

Wykorzystanie bogatej funkcjonalności punktu dostępowego AirLive N.top pozwoli urzeczywistnić wydajną sieć bezprzewodową nawet w miejscach trudno dostępnych dla standardowych rozwiązań WLAN. Budowa oraz wymiary upodabniające punt dostępowy do czujników dymu pozwalają zarówno na dyskretną i przemyślaną instalację urządzenia z zachowaniem wysokiego stopnia estetyki wnętrz.

Dobry punkt dostępowy N top do internetu radiowego gwarantuje całodobowy i niezakłócony dostęp do sieci, a wysoką jakość wykonania urządzenia potwierdzi test wifi, który można wykonać w każdej chwili o każdym czasie.

Niedrogie i skuteczne urządzenia LAN, WLAN takie jak sufitowy punkt dostępowy N.top będzie doskonałym wyborem nie tylko dla firm, restauracji, sklepów i hoteli, ale również dla miejsc, w których priorytetem jest nie tylko szybki i komfortowy dostęp do sieci, ale również zachowanie wysokiego istniejącej stylistyki pomieszczeń.

Jeżeli jesteś zainteresowany wielofunkcyjnymi routerami i punktami dostępowymi w rozsądnych cenach, zobacz ofertę produktową sklepu NAPAD.pl, w której znajdziesz szeroki wybór dobrych urządzeń LAN, WLAN w konkurencyjnych cenach i możliwością zakupu na raty.

Największy wybór i najniższe ceny - NAPAD.pl

Tags: , , , , , ,

Komentarze są zablokowane.