Wydajna ochrona posesji z kamerą IP OD-325HD AirLive

Kamery do ochrony i monitoringu posesji w NAPAD.pl

Systemy monitoringu mogą być montowane nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale czasami dla zwiększenia bezpieczeństwa konieczne jest również przygotowanie ich na zewnątrz domu, firmy, instytucji, w przestrzeniach publicznych takich jak parki, drogi, place.

W tym celu stosuje się specjalistyczne kamery megapikselowe, nowoczesne urządzenia pozwalające na to, aby zapewnić obraz w wysokiej rozdzielczości HD. Na zewnątrz nie można zamontować jednak zwykłej kamery, ale potrzebne jest odpowiednie urządzenie, które przystosowane będzie do warunków panujących na dworze.

W tym przypadku doskonale sprawdza się zastosowanie kamery IP OD-325HD Air Live. To profesjonalny model, który jest przeznaczony zarówno do instalacji we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Dzięki swojej przemyślanej konstrukcji, zastosowaniu wysokiej jakości podzespołów oraz współpracującym oprogramowaniu profesjonalna kamera do monitoringu 24h jest w stanie zagwarantować kompleksową i godną zaufania skuteczność.

Kamera megapixelowa IP OD325HD Airlive w NAPAD.pl

Kamera IP OD-325HD Air Live posiada konstrukcję o wysokiej wodoszczelności, która potwierdzona jest przyznaniem jej klasy zabezpieczeń IP66. Urządzenie może pracować bez przeszkód w dopuszczalnej wilgotności od 20% do 80%. Jego optymalna temperatura pracy wynosi od -10 do +50 stopni Celsjusza. Dodatkowo też kamera wyposażona jest we wskaźniki LED oraz w oświetlacz podczerwieni LED dający zasięg aż do 25 metrów, który pomaga w pracy nocą, wykrywając wszelkie zagrożenia.

Plusem jest możliwość pracy w trybie inteligentnego wyzwalania alarmu, gdy kamera wykryje ruch. Jeżeli chodzi o montaż urządzenia w miejscach, gdzie nie jest dostępne źródło zasilania, to jak najbardziej jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii PoE (Power Over Ethernet).

Kamera do monitoringu IP OD325 HD w NAPAD.pl

Warto też wspomnieć o tym, że kamera IP OD325HD firmy Airlive jest w stanie zagwarantować objęcie swoją pracą bardzo dużego obszaru. Dzięki 1.3 megapikselom oraz rozdzielczości HD 1280 x 1024 możliwe jest zobaczenie nawet najbardziej drobnych szczegółów, na przykład rejestracji samochodów czy niezamaskowanych twarzy. Pliki obrazu i dźwięku nie są jednocześnie duże dzięki zastosowaniu wydajnej metody kompresji danych H.264.

Kamera sieciowa Airlive jest przy tym bardzo łatwa w zakresie obsługi administracyjnej, a dzięki darmowej aplikacji do niej dołączonej można zintegrować ją z systemem alarmowym i mieć jednoczesny podgląd do 64 kamer na jednym komputerze z ich pełnym sterowaniem. Ponadto podgląd kamer z komputera dostępny jest z dowolnego miejsca poprzez przeglądarkę internetową, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo i kompleksowość obsługi.
Kamera sieciowa IP OD325HD Airlive w NAPAD.pl

Kamera IP megapixelowa OD325 HD z powodzeniem przyczyni się do realizacji niedrogiego i skutecznego systemy monitoringu posesji domu, firmy, szkoły, czy przedszkola. Dzięki swoim bogatym właściwościom kamery megapikselowe IP firmy AirLive stanowią silne ogniwo każdego systemu zabezpieczeń.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o najlepszych rozwiązaniach w monitoringu wizyjnych, to koniecznie odwiedź strony internetowe sklepu NAPAD.pl, który posiada szeroką ofertę niezawodnych i dokładnych kamer megapikselowych w dobrych cenach, które gwarantują skuteczny monitoring przez 24 godziny na dobę.

Konkurencyjne ceny znajdziesz w NAPAD.pl

Tags: , , , , , , , , , ,

Komentarze są zablokowane.